Wczytuję dane...
Model: KX5386
Kod producenta: KX5386
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5903039729360
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent


KROSNO DO TWORZENIA BRANSOLETEK Z KORALIKÓW


Zawsze marzyłaś o stworzeniu własnej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii? Dziś jest twój szczęśliwy dzień!


Stwórz swoją własną biżuterie. To Ty wybierasz kolor i grubość bransoletki. Masz wolną rękę, aby stworzyć coś niezwykłego!

Możesz wyrazić siebie dzięki własnoręcznie stworzonej bransoletce, której nie będzie miał nikt inny!

W zestawie jest aż 9 kolorów koralików do wyboru, w tym 3 odcienie różu, więc na pewno uda ci się stworzyć bransoletkę swoich marzeń!

W zestawie również znajduje się kilka wzorów bransoletek, które mogą być inspiracją lub gotowym wzorem do ułożenia biżuterii.

Nitka na bransoletkę jest niezwykle elastyczna, co będzie znacznie ułatwiało nakładanie już gotowej bransoletki. Zapewni to również świetną wytrzymałość.

Tworzenie własnych kompozycji pozwala rozwijać się artystycznie i wyrażać swoją kreatywność w sposób bardzo unikatowy. Daje również Twojemu dziecku poczucie spełnienia, ponieważ udało mu się samodzielnie stworzyć coś tak oryginalnego!

Przewlekanie nitki na krośnie ćwiczy umiejętności manualne i zwiększa precyzję palców.

Masz ochotę wymienić się bransoletkami z koleżanką? Elastyczna nitka dopasuje się do każdej ręki - małej, dużej. Biżuteria dla każdego!

Zestaw idealnie sprawdzi się jako prezent dla każdej kreatywnej osoby, marzącej o kolorowej i oryginalnej biżuterii.

Jak to działa:

Złóż podstawkę i przesyp koraliki w odpowiednie przegródki, będzie łatwiej sięgać po konkretne kolory. Zamontuj plastikową tubę i wybierz wzór, który masz ochotę stworzyć. Odetnij odpowiednią ilość nitki, umieść koraliki w tubie i już możesz zabierać się za tkanie swojej nowej bransoletki. Zawsze zaczynaj z prawej strony i przesuwaj się w lewo. Nitkę przewlekaj na zmianę - góra, dół. Powtórz czynność na wszystkich rzędach koralików. Po skończeniu tkania bransoletki, delikatnie zdejmij ją z tuby i ciesz się własnoręcznie zrobioną biżuterią.

W zestawie:

  • Krosno,
  • 9 różnych kolorów koralików,
  • instrukcja


Wymiary:

  • Krosna: 15cm x 15cm x 12cm
  • Opakowania: 40cm x 7,5cm x 27cm


Polecamy