Wczytuję dane...

Kilka słów o początkach...

Kilka słów o początkach...

     W pierwszym wpisie, chciałabym opowiedzieć trochę o sobie oraz o tym, dlaczego powstał sklep Coolthings For You

i jaki wpływ miała na to gra Psiaki na spacerze.

Mam na imię Dorota i jest to mój pierwszy sklep oraz pierwsza działalność, jaką założyłam. Przez całe moje życie pracowałam na różnych etatach. Wychowywałam troje dzieci i zawsze najważniejsze było dla mnie, aby praca była blisko domu i w dogodnych godzinach. To czy jest ona dla mnie choć trochę interesująca było sprawą drugorzędną. Jak powszechnie wiadomo dzieci szybko rosną, tak więc i moje  wyrosły. To wtedy właśnie w mojej głowie zaczęła kiełkować myśl o założeniu własnego sklepu. Pomyślałam sobie, że jeśli mam coś zrobić dla siebie to albo teraz albo wcale. Długo się zastanawiałam, co mogłabym sprzedawać... Aż pewnego dnia moja najmłodsza córka Pola dostała od cioci w prezencie grę logiczną, z serii Smart Games, Psiaki na spacerze. Kiedy zobaczyłam, jak ta gra wciągnęła moje dziecko, ile dała mu radości, ale także zmusiła do myślenia (nie będę ukrywać, że ja też miałam przy tym dobrą zabawę), to zdałam sobie sprawę, że waśnie takie rzeczy chciałbym sprzedawać. Rzeczy, które dają dzieciom radość, ale także je rozwijają i uczą logicznego myślenia. Dlatego głównym asortymentem w moim sklepie są gry logiczne. Oczywiście oferuję także inne produkty dla dzieci, które również mogą bawić i rozwijać: puzzle, gry planszowe, zabawki, klocki, gry edukacyjne. Wybór jest duży, bo wiadomo, każdy lubi co innego :)

Aby rodzice również mogli, w moim sklepie, znaleźć coś dla siebie,  postanowiłam dodać do asortymentu artykuły sezonowe.  Teraz są to artykuły do ogrodu, na podróż, a także Pamiątki Komunijne.

To by było na tyle, jeśli chodzi o historię powstania mojego sklepu. W kolejnych wpisach postaram się napisać trochę więcej o grach z serii Smart Games. Jakie są najlepsze dla konkretnych grup wiekowych, czy które mogą bardziej zainteresować chłopców, a które dziewczynki.

Serdecznie zapraszam do zakupów, a w razie pytań - do kontaktu. Chętnie przyjmę sugestie, jakie jeszcze fajne gry dla dzieci mogłabym oferować w moim sklepie.

Do zobaczenia na zakupach :)

Dorota

Coolthings For You