Wczytuję dane...
Model: KX5285
Kod producenta: KX5285
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5903039731462
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent

GRA LOGICZNA UKŁADANKA TETRIS PUZZLE KLOCKI

Gra logiczna jest zawsze świetnym wyborem na zabawkę dla Twojego dziecka. Zapewni mu nie tylko wyjątkową zabawę, ale również wesprze je w prawidłowym rozwoju intelektualnym i manualnym!

Kolorowy i ciekawy design bez wątpienia przyciągnie uwagę maluszka i zachęci go do zabawy!

Zasady zabawy są bardzo proste - należy losowo wybierać kolorowe klocki i umieszczać je na tablicy od dołu do góry, tak, aby całkowicie i szczelnie wypełnić tablicę! Może wydawać się to całkiem proste, ale klocki mają różne kształty, dzięki czemu nigdy nie wiadomo, jak tym razem zaskoczy Cię zabawka! Oczywiście z zabawki można korzystać na dowolny sposób, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

70 elementów sprawia, że ilość kombinacji kolejności, w jakie mogą ułożyć się klocki, jest praktycznie nieograniczona, a co za tym idzie, każda runda będzie inna, niż poprzednie!

Po zakończonej zabawie wszystkie klocuszki schowasz do wygodniej, wytrzymałej torby! Dzięki temu sprzątanie i przechowywanie staną się wygodne i przyjemne!

Początkowo zabawa może sprawiać delikatne trudności, jednakże w dłuższej perspektywie stanie się prostsza, co przy okazji rozwinie zdolności manualne dziecka, precyzję ruchów jego dłoni i palców, a także jego koordynację wzrokowo - ruchową!

W tyle nie pozostaną również zdolności intelektualne malucha! Przede wszystkim rozwiną się jego wyobraźnia i kreatywność oraz zdolności planowania przyszłych ruchów!

Zastosowane materiały są wyjątkowo wytrzymałe i całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka. Dzięki temu możesz być pewny, że zabawka zostanie z wami na długie lata!

Sprawdzi się idealnie jako prezent dla dzieci małych i dużych, gdyż został zapakowany w estetyczne opakowanie!

 

 

Parametry techniczne:

  • Wiek dziecka: 3+

  • Ilość elementów: 70

  • Tworzywo: plastik

  • Wymiary tablicy: 23 cm x 16 cm x 5 cm

  • Wymiary przykładowego klocka: 2 cm x 2 cm

  • Wymiary opakowania: 26.5 cm x 20.5 cm x 6 cm

Produkt zapakowany w estetyczne kartonowe opakowanie.

Polecamy