Wczytuję dane...
Model: KX3905
Kod producenta: KX3905
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5904262957056
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent

Touch it! Dotknij i zgadnij. Zwierzęta

Czy to panda, lemur, łoś a może miś koala? W tej grze gracz musi jak najszybciej odgadnąć, które z czterech zwierząt widocznych na awersie, kryje się po drugiej stronie karty wykorzystując do tego wyłącznie zmysł dotyku! Jak to możliwe? Kontur i charakterystyczne elementy ilustracji znajdującej się na rewersie pokryto specjalnym lakierem 3D! Doskonała i oryginalna zabawa dla osób w każdym wieku i fanów uroczych zwierzątek

Szukasz prostej gry, która przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek? W Touch it! Zwierzęta możesz zagrać nawet z pięciolatkiem, ale i dorośli nie będą narzekać na nudę. W tej wyjątkowej grze obrazek znajdujący się na rewersie karty pokryty jest specjalnym, wypukłym lakierem. Na awersie znajduje się ta sama ilustracja, ale w towarzystwie trzech innych. Zadaniem graczy jest odgadnięcie, który z czterech obrazków z przodu karty, jest pokazany na odwrocie - posługiwać można się tu jednak wyłącznie dotykiem! 

Touch it! Zwierzęta ilustracje nawiązują do zwierząt takich jak miś koala, lis, pingwin czy wielbłąd.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki, m.in. drużynowy, w którym osoba dotykająca karty nie widzi również obrazków znajdujących się na awersie i musi komunikować się z widzącym członkiem zespołu.   

 

Co wyróżnia produkt? 

  • NOWOŚĆ na polskim rynku! Wchodzimy w zupełnie nowy wymiar prostych karcianek, w którym w szczególny sposób wykorzystujemy zmysł dotyku 
  • proste zasady gry 
  • dynamiczna rozgrywka 
  • tematyka dla dużych i małych 
  • ciekawe ilustracje 

  

Co rozwija? 

  • Zmysł dotyku 
  • Koncentrację 
  • Wyobraźnię 
  • Rywalizację 

  

Ekspresowa wersja zasad: 

1.   Dobierzcie jedną kartę ze stosu, bez podglądania rewersu. 

2.   Równocześnie starajcie się za pomocą dotyku zidentyfikować właściwy obiekt na rewersie. 

3.   Jeśli znasz odpowiedź, krzyknij “stop", odłóż kartę i poczekaj na resztę graczy. 

4.   Zostałeś ostatni? Musisz od razu odłożyć kartę. 

5.   Udzielcie odpowiedzi. Najszybszy gracz zdobywa 2 punkty za dobrą odpowiedź, pozostali po 1 punkcie. Błędna odpowiedź nie przynosi punktów. 

 

Polecamy