Wczytuję dane...
Model: KX4695
Kod producenta: KX4695
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5904262953232
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent

MUDUKO Poznaję emocje: ekogra pamięciowa. Karty obrazkowe dla dzieci

Poznaję emocje to 20 kafelków, które pozwolą dziecku oswoić się z przeżywanymi emocjami, nazwać je i zrozumieć. Bohaterowie pojawiający się na obrazkach doświadczają zarówno pozytywnych, jak i negatywnych uczuć. 

Pomagają wejść w świat dziecięcych przeżyć i poprzez wspólną zabawę uczyć maluchy empatii oraz rozwijać ich inteligencję emocjonalną. Polecane do zabawy z rodzicem od 2. roku życia dziecka oraz rekomendowane jako pomoc terapeutyczna i edukacyjna dla osób pracujących z dziećmi o szczególnych potrzebach wychowawczych.

Umiejętność rozpoznawania i werbalizowania swoich emocji to jedna z najważniejszych umiejętności społecznych. Warto zacząć ją kształtować już od najmłodszych lat. Poznaję emocje to zestaw kolorowych kart przedstawiających zarówno te pozytywne uczucia jak radość czy miłość, jak i negatywne jak wstręt czy strach.

To doskonała gra edukacyjna dla dzieci już od 2 roku życia, która sprawdzi się nie tylko do nauki nazywania emocji i kształtowania empatycznych postaw ale również ćwiczenia pamięci.

 

Produkt został stworzony z ekologicznych materiałów przyjaznych dziecku, ale nie drobnoustrojom i wirusom. Dzięki opracowanej przez nas samosterylizującej się powłoce, po zabawie nie musisz dezynfekować kafelków specjalnymi środkami - wystarczy przetrzeć je suchą ściereczką.

 

Ilustracje: Monika Kosz

 

Główne atuty gry:

- proste, kolorowe ilustracje wyraźnie pokazujące różnorakie emocje,

- solidne wykonanie,

- terapeutyczne działanie,

- pudełko oferujące dodatkową zabawę dla starszego dziecka (kolorowanka),

- produkt w pełni ekologiczny (certyfikat Ecofriendly Game),

- produkt w pełni bezpieczny (pokryty samosterylizującą powłoką Biocidal Coating).

 

Co rozwija:

- słownictwo,

- empatię,

- pamięć.

 

Zawartość pudełka:

- 20 kafelków,

- poradnik dla rodziców.

 

Wymiary opakowania: 21,2cm x 14,1cm x 5,7cm


Polecamy