Wczytuję dane...
Model: KX5365
Kod producenta: KX5365
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5903039730267
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent

PUZZLE DREWNIANE GRA PLANSZOWA MEMORY + 4 KARTY

Nauka nie musi być nudna! Nowe umiejętności bez problemu można zdobywać w przyjemny sposób!

Aby połączyć rozwój ze wspaniałą zabawą świetnym wyborem okaże się gra planszowa memory! Jej proste zasady nie będą stanowić trudności dla żadnego malucha!

A na czym dokładnie polega ta gra? Wystarczy wybrać jedną z dołączonych do zestawu kart, wsunąć ją w podstawę, zapamiętać, gdzie znajdują się jakie kształty i zakryć je za pomocą niebieskich "grzybków". Następnie należy podnosić grzybki po dwa tak, aby odkryć znajdujące się pod nimi obrazki! Jeśli wzory są takie same, grzybki należy zabrać jako punkty! A gdy wzory różnią się od siebie, należy ponownie je zakryć!

W grę można grać samemu, tak aby ćwiczyć pamięć lub we dwie osoby, co zapewni nie tylko pole do rozwijania pamięci, ale także nutkę rywalizacji!

Wspólna zabawa dziecka z rodzicem pozwoli zacieśnić relacje rodzinne!

Aby przyciągnąć uwagę wszystkie elementy produktu są kolorowe i przyjemne dla oka! Pozwala to nie tylko zachęcić do zabawy, ale także utrzymać skupienie przez dłuższy czas!

W zestawie znajdują się aż cztery różne plansze zadrukowane z dwóch stron! Zapewnia to osiem innych od siebie ustawień obrazków!

Każdy z elementów służących do zakrycia obrazka ma wygodną rączkę, która ułatwi złapanie! Nawet mało zwinne rączki nie będą miały z tym żadnych trudności!

Produkt świetnie sprawdzi się jako sposób na błyskawiczne rozwinięcie zdolności zapamiętywania i spostrzegawczości! Gra memory jest znanym od dawna sposobem na ćwiczenie pamięci!

Produkt wykonany został z drewna, dzięki czemu jest nie tylko wytrzymały, ale także całkowicie bezpieczny dla dziecka! Wszystkie drewniany elementy zostały bardzo dokładnie wyszlifowane, dzięki czemu wyeliminowano ryzyko wbicia drzazgi!

Zawartość zestawu:

  • Plansza
  • 4 karty dwustronne
  • 16 "grzybków"

Wymiary:

  • plansza: 18cm x 18cm x 1cm
  • karta: 16cm x 16cm
  • średnica drewnianego klocka: 2,5cm
  • wymiary opakowania: 18cm x 18cm x 2,5cm

Zapakowane w foliowe opakowanie.

Polecamy