Wczytuję dane...
Model: KX7838
Kod producenta: KX7838
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5903039714052
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent


PUZZLE KLOCKI W WALIZCE + WKRĘTARKA 151 EL


ROZWIJAJĄCA ZABAWA DLA MŁODYCH MAJSTERKOWICZÓW


Zestaw edukacyjny Puzzle Klocki z Wkrętarką to fantastyczna zabawa, która nie tylko dostarcza radości, ale również rozwija zdolności manualne i kreatywność dziecka. Ta interaktywna układanka pozwala maluchowi poczuć się jak prawdziwy majster, korzystając z wkrętarki do łączenia kolorowych elementów.


Główne cechy zestawu:


1.   Wkrętarka z Dźwiękami: Zasilana dwoma bateriami AA (brak w zestawie), wkrętarka nie tylko obraca się, ale również wydaje dźwięki zbliżone do prawdziwego narzędzia, co dodaje realizmu zabawie.


2.   Tablica jako Walizeczka: Deseczka do tworzenia obrazków pełni funkcję zarówno podłoża do wkręcania, jak i walizeczki, w której można przechowywać wszystkie elementy zestawu.


3.   Kolorowe Śrubki: Różnokolorowe śrubki zachęcają do kreatywnego myślenia i pomagają rozwijać zdolności rozpoznawania kolorów.


4.   Śrubokręt: Do zestawu dołączony jest śrubokręt, który może być używany zamiennie z wkrętarką, dając dzieciom różnorodność w zabawie.


5.   Książeczka z Wzorami: W zestawie znajduje się książeczka z przykładowymi wzorami, które dziecko może odtworzyć, lub może też pozwolić swojej wyobraźni biegać swobodnie.


6.   Materiał i Wymiary: Zestaw wykonany jest z trwałego plastiku o wymiarach 30 cm x 23 cm. Opakowanie ma wymiary 31 cm x 25 cm x 7 cm.


Zestaw ten nie tylko rozwija zdolności manualne dziecka, ale również wspiera kreatywność i logiczne myślenie. Dziecko może tworzyć różnorodne obrazki, a walizeczka umożliwia łatwe przechowywanie elementów zestawu. To doskonały sposób na połączenie zabawy z nauką i rozwijanie umiejętności dziecka w przyjazny i interaktywny sposób.


W skład zestawu wchodzą:


  • Tablica pełniąca rolę walizki

  • Kolorowe śrubki

  • Śrubokręt

  • Wkrętarka

  • Książeczka w wzorami do ułożenia


Tworzywo:


  • Plastik


Wymiary:


  • 30 cm x 23 cm


Wymiary opakowania: 31 cm x 25 cm x 7 cm


Zapakowane w estetyczne opakowanie


 


Polecamy