Wczytuję dane...
Model: KX5463
Kod producenta: KX5463
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5903039728868
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent

PUZZLE EDUKACYJNE UKŁAD SŁONECZNY PLANETY

Puzzle to klasyczna, znana wszystkim forma rozrywki. Mało osób jednak wie, że gdy powstały w XVIII w. ich celem nie była świetna zabawa, ale edukacja. Pewien londyński geograf stworzył układankę w znanej nam dzisiaj formie, aby wspomóc uczniów w zapamiętaniu mapy Europy.

Dzisiaj puzzle stanowią przede wszystkim sposób na ciekawe spędzenie czasu, ale niektóre wzory dalej stanowią przydatną pomoc edukacyjną! Właśnie tak jest w przypadku puzzli edukacyjnych przedstawiających układ słoneczny!

Wzór układanki przedstawia uproszczony schemat układu słonecznego, czyli słońce, wszystkie planety, Międzynarodową Stację Kosmiczną i kosmonautę! Zaprojektowany został w taki sposób, aby był przyjemny dla oka i zachęcił malucha do zabawy, a wykorzystane kolory są głębokie oraz ładne.

Aż 150 puzzli zapewni dziecku wiele godzin ciekawej zabawy - ułożenie ich może okazać się całkiem wymagającym zadaniem, ale to tylko i wyłącznie plus! Umożliwi to wspólne spędzenie czasu z rodzicami na kreatywnej zabawie!

Rozmiar elementów zmniejsza się, im bliżej środka układanki powinny się one znaleźć - pozwoli to maluchowi przyzwyczaić się do łączenia puzzli ze sobą. Układanka stanowić będzie co raz większe wyzwanie, im bliżej środka będziecie! Jest to przyjemne i proste rozwiązanie na pierwszą poważną przygodę z puzzlami!

W obecnym świecie język angielski jest niesamowicie istotny - umożliwia on komunikację z ludźmi z całego świata i pozwala zdobywać dokładniejszą wiedzę. Ważne jest, aby od najmłodszych lat eksponować dziecko na języki obce, dlatego wszystkie nazwy ciał niebieskich zostały zapisane właśnie po angielsku.

Edukacyjne układanki są wspaniałym ćwiczeniem zdolności intelektualnych malucha. Pozwolą mu nie tylko rozwinąć inteligencję i spostrzegawczość, a także wyobraźnię przestrzenną. Stymulowanie kreatywnej pracy mózgu wspiera całościowy rozwój.

Puzzle to nie tylko myślenie - to również sam proces układania. Wymaga on precyzji i dokładności, co pozytywnie wpływa na motorykę małą, poprawia precyzję dłoni i palców oraz zwiększa koordynację wzrokowo - ruchową.

Nie musisz martwić się, że podczas użytkowania produkt ulegnie uszkodzeniu - został wykonany z wytrzymałych materiałów, które zapewniają mu odpowiednią trwałość!

Puzzle zapakowane zostały w estetyczne opakowanie, dzięki czemu będą świetnym wyborem na prezent dla wszystkich dzieci powyżej trzeciego roku życia!

Zawartość zestawu:

  • 150 puzzli
  • papierowa mata

Tworzywo: tekturowe puzzle

Wymiary:

  • cała układanka: ok 60cm (średnica)
  • przykładowy puzzel: 7cm x 4cm
  • wymiary opakowania: 22cm x 12cm

Zapakowane w estetyczne kartonowe pudełko.


Polecamy