Wczytuję dane...
Model: KX5367
Kod producenta: KX5367
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5903039730229
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent

PUZZLE DREWNIANE UKŁADANKA MONTESSORI 180 EL.

Jak bardzo rozwinięta jest wyobraźnia Twoja i Twojego dziecka? Teraz będziecie mieli świetną okazję, aby to sprawdzić!

Niebanalna, choć wyjątkowo prosta w swoim założeniu zabawka na pewno w tym pomoże! Dzięki drewnianej układance stworzycie nie jeden ciekawy wzór!

Aby przyciągnąć uwagę malucha każdy z puzzelków został pokryty kolorową farbą. Bez wątpienia zachęci to najmłodszych do zabawy! A oprócz wspaniałej zabawy pomogą w rozpoznawaniu i nazywaniu widocznych kolorów!

Aż 180 elementów pozwoli na budowanie naprawdę zaawansowanych obrazów! Jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia układającego! A gdy zakończycie zabawę wszystkie elementy schowacie do praktycznego materiałowego woreczka!

A gdy wykorzystacie każdy kłębiący się głęboko w waszych duszach i głowach pomysł, z pomocą przyjdą wam znajdujące się w zestawie karty ze wzorami! Na dwudziestu czterech obustronnie zadrukowanych kartach znajduje się łącznie czterdzieści osiem wzorów o różnym poziomie trudności!  

Taka wspólna zabawka korzystnie wpłynie na kształtowanie się relacji rodzinnych - każda chwila, którą jako rodzic spędzisz ze swoim dzieckiem zaowocuje rozwojem waszej więzi!

Dobra zabawka to taka zabawka, która nie tylko zapewnia ciekawą rozrywkę, ale również wspiera całościowy rozwój maluszka! Zgodnie z założeniami pedagogiki opracowanej przez Marię Montessori im prostsza zabawka, tym lepiej wypełnia te założenia!

Ta drewniana układanka pomoże w rozwoju szeroko pojętych zdolności intelektualnych - przede wszystkim kreatywności i wyobraźni przestrzennej!

W tyle nie pozostaną umiejętności manualne! Układanie puzzli będzie wymagało precyzji i dokładności dłoni, a także koordynacji wzrokowo - ruchowej!

Produkt wykonany został całkowicie z drewna, dzięki czemu zapewnia nie tylko odpowiednią wytrzymałość, ale także bezpieczeństwo! Wszystkie drewniane elementy są dokładnie wyszlifowane i pokryte nietoksyczną farbą, dzięki czemu w delikatną rączki nie wbije się żadna drzazga.

Puzzle zostały zapakowane w estetyczne, kartonowe opakowanie, dzięki czemu idealnie nadają się na prezent!


Zawartość zestawu

  • 180 drewnianych klocków w różnych kształtach i kolorach
  • 24 dwustronne karty
  • materiałowy woreczek do przechowywania


Tworzywo:

  • drewniane klocki
  • papierowe karty


Wymiary:

  • karty: 8 cm x 6 cm
  • jednego klocka (sześciokąt): 4 cm x 5 cm
  • wymiary opakowania: 21 cm x 24,5 cm x 4 cm


Zapakowane w estetyczne, kartonowe opakowanie.


Polecamy