Wczytuję dane...
Model: KX5368_1
Kod producenta: KX5368_1
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5903039730205
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent

PUZZLE DREWNIANE UKŁADANKA KACZUSZKA KACZKA

Starczy siedzenia w domu! Czas wybrać się na ciekawą wycieczką - może czas odwiedzić park?

W wielkim parku na Twoje dziecko czekają przeurocze kaczuszki!

Prosta układanka bez wątpienia przyciągnie uwagę malucha! Jest kolorowa i przyjemna dla oka, a rysunki są naprawdę ładne. Dzięki temu dziecko bez wątpienia będzie chciało spędzić sporo czasu na zabawie!

Zabawa polega na umieszczeniu dużych puzzli w odpowiednich miejscach znajdującej się w zestawie planszy. Puzzle wyraźnie różnią się od siebie kształtem, co sprawia, że nawet najmłodsi nie powinni mieć problemu z ich dopasowaniem!

Każdy element układanki przedstawia inny interesujący obrazek!

Aby małe, jeszcze nie do końca zwinne rączki nie miały żadnego problemu z chwytaniem poszczególnych fragmentów układanki, na każdym z nich znajduje się wystająca rączka! Pozwoli to na pewne i wygodnie układanie puzzelków!

Układanie puzzli jest wspaniałym sposobem na rozwój szeregu ważnych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, umiejętności. Bez wątpienia okażą się one przydatne w życiu, a zabawa połączona z nauką wesprze Twoją pociechę w zrównoważonym rozwoju.

Zapewni odpowiedni rozwój zdolności intelektualnych - rozwinie spostrzegawczość i wyobraźnię przestrzenną, poprzez stymulowanie ich w trakcie dopasowywania i celnego układania kolejnych elementów.

W tyle nie pozostaną też zdolności manualne! Podczas zabawy wspomagana będzie precyzja ruchów dłoni i palców, siła rączek i pewność chwytu! Dodatkowo korzystnie oddziałuje to na koordynację wzrokowo - ruchową!

Aby zapewnić odpowiednią trwałość i bezpieczeństwo wszystkie elementy produktu zostały wykonane z drewna! Jego krawędzie zostały dokładnie wyszlifowany i pokryte nietoksyczną farbą! Pozwoliło to wyeliminować ryzyko wbicia drzazgi lub jakiegokolwiek zranienia delikatnej skóry.

 

Zawartość zestawu:

  • plansza
  • 2 małe kaczki
  • 1 duża składająca się z dwóch puzzli

Tworzywo: drewno

Wymiary

  • plansza: 15cm x 15cm x 0,5cm
  • duża kaczuszka: 5cm x 3cm
  • mała kaczuszka: 12cm x 7cm

wymiary opakowania: 15cm x 15cm x 1,5cm

Zapakowana w foliowe opakowanie.

Polecamy