Wczytuję dane...
Model: KX4946
Kod producenta: KX4946
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
EAN: 5903039736177
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: nieznany producent

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA WYSKAKUJĄCE LATAJĄCE FRYTKI

 

Latające frytki! Tego nikt jeszcze nie wiedział! Ale być może to Ty będziesz powodem, dla którego wszystkie frytki wyskoczą z opakowania! Jednak lepiej by było, abyś do tego nie doszło!

Niezwykle oryginalna i nietypowa gra, dla wszystkich fanów frytek i nie tylko! Zasady gry są banalnie proste - głównym celem jest wybranie dobrej frytki. A jeśli wybierzesz źle … bądź gotowy, że wszystkie przekąski poszybują w górę!

Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby, jak najbardziej przypominały smaczne frytki! Jasnoczerwony pojemnik i frytki, które często są ulubionym jedzeniem maluchów, z pewnością zachęcą każdego do zabawy. Bo kto będzie w stanie oprzeć się frytkom?

Rozgrywka jest niebywale dynamiczna - nie ma czasu na zastanawianie się! Musisz szybko podejmować decyzję, którą frytkę chcesz wyciągnąć. Nauczy to działania pod presją czasu i szybkiego reagowania na nagle zmieniającą się sytuację. Poprawi również zdolności manualne i koordynację ruchową. Jednak przede wszystkim zapewni mnóstwo rozrywki! A to przecież jest najważniejsze!

Zasady gry:

 1. Wciśnij spód wewnątrz pojemnika na frytki,

 2. Włóż wszystkie frytki do pojemnika,

 3. Wyciągaj frytki jedną po drugiej na zmianę z Twoimi przeciwnikami,

 4. Przegrywa osoba, podczas której tury wypadną wszystkie frytki.

Gra wyskakujące frytki to doskonała rozrywka na wspólne wieczory z rodziną czy z przyjaciółmi. Pozwoli na zacieśnienie więzi i na odrobinę relaksu przy fantastycznej grze! Zapewni też mnóstwo emocji, które podczas wyskoku frytek dodatkowo będą podwojone!

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu masz pewność, że pomimo tego, że frytki będą wyskakiwać wiele razy, to cały czas będą wyglądać niczym nowe!

Kolorowe i estetyczne opakowanie produktu, sprawia, że doskonale nada się on jako prezent dla mniejszych i większych dzieci. Każdy zasługuje na zobaczenie latających frytek!

 

W zestawie:

 • Frytki

 • Opakowanie na frytki

Parametry techniczne:

 • Ilość graczy: 2-4

 • Wiek: 4+

 • Tworzywo: plastik

Wymiary:

 • Frytka: 10,2 cm

 • Opakowanie na frytki: 8 cm x 4 cm x 8 cm

 • Opakowanie: 16 cm x 23,6 cm x 5,5 cm

Produkt zapakowany w estetyczne kartonowe opakowanie.


Polecamy